| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Frequency Range | 703 MHz to 803 MHz |
| Balanced Impedance | 100 Ω |
| Unbalanced Impedance | 50 Ω |
| Phase Difference | 174 ° |
| Insertion Loss (dB) | 0.55 dB |
| Return Loss | 14.75 dB |
Stock: 6180
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06941
Ext.Price$0.06941
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06941 | $0.06941 |
| 10 | $0.06530 | $0.65300 |
| 50 | $0.06144 | $3.07200 |
| 100 | $0.05813 | $5.81300 |
| 500 | $0.05500 | $27.50000 |
| 1000 | $0.05396 | $53.96000 |
| 3000 | $0.05294 | $158.82000 |
| 5000 | $0.05194 | $259.70000 |
